Home Sciandri Portfolio Partners Werving & Selectie Foto / Film Nieuws Contact
Nieuws Archief
Sciandri sportmanagement

WK Zuidoost sportief succes

Het WK Zuidoost beleefde zaterdag 31 juli haar grote finale. De week ervoor werd er al fanatiek gestreden in de voorrondes op 5 plekken in het stadsdeel. Zo werd er onder andere gespeeld op het Cruyff Court in Gein en het NIKE plein in de Velserpolder. Er waren drie leeftijdscategoriën: 9-12 jaar, 12-15 jaar en 15-18 jaar. Met een totaal van 1250 deelnemers en bezoekers was het evenement een sportief succes.

Op de finaledag op het Anton de Komplein streden in de leeftijd van 9-12 jaar negen teams (verdeeld over twee poules) om de titel. Na een spannende strijd tegen Nederland trok Ghana aan het langste eind. In de leeftijd van 12-15 jaar namen zes teams (in een poule) het tegen elkaar op. In deze categorie bleek Mongolië de sterkste. Zij versloegen het sterke Argentinië in de finale. In de laatste categorie (15-18 jaar) wisten drie teams zich te kwalificeren. Vanwege het beperkte aantal speelde elk team twee keer tegen elkaar. Uiteindelijk mocht Nederland de beker in ontvangst nemen.

Sportiviteit en respect waren de toverwoorden tijdens het toernooi. Op twee boardingvelden werd weliswaar fanatiek gestreden, maar was er altijd respect voor elkaar. Zo kon het dat de scheidsrechters van SCIANDRI in 41 wedstrijden (!) de kaarten op zak hielden.

Het WK Zuidoost werd georganiseerd door SCIANDRI sportmanagement in opdracht van Stadsdeel Zuidoost.

Voor meer foto's klik hier

Voor een fantastisch filmpje van een beslissende strafschop in de voorronde klik hier